BOOKER Zone

Booking dla każdego!


#1 2010-12-11 21:19:00

doopa

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 13
Punktów :   

SupeShow 11-12-10

Jest ujęcie na hale, a zaraz potem słychać theme gali, zaraz potem widać już komentatorów.

Mike Tenay: Witamy! Przed wami świetne show, a co najważniejsze świetni wrestlerzy!
Tazz: Nie zapominaj, że w Main Event zobaczymy dwóch bardzo znanych wrestlerów, czyli Edge kontra John Cena!
MT: O tak! a jeszcze przed walką wieczoru zobaczymy Nicho vs Evan Bourne!
T: Po tej walce można sporo się spodziewać!
MT: Dobra, nie zanudzajmy fanów, czas na pierwszą walkę!

1st Round of Intercontinetal Championship Tournament + Single Match

-Rhino vs Tyler Reks-



końcówka walki....

-Rhino wykonuje Irish Whip Tylerowi, i powala potężnym Big Bootem! Próbuje pinu, ale tylko 2 count! Rhino wstaje, ustawia się w narożniku, już wiemy co sie szykuje! Reks wstaje, odwraca się, ale robi unik a Rhino wpada w sędziego! Sędzia wyczołguje się za ring, a Tyler bierze krzesło i atakuje nim Rhino! Później odbija Rhino od lin, sam również to robi i wykonuje Pounce! Próbuje pinu, ale sędzia jest nie przytomny! Reks wychodzi za ring wrzuca sędziego do ringu, ale gdy sam do niego wchodzi otrzymuje Gore od Rhino! Pin i mamy 3 count! Rhino kwalifikuje się do następnej rundy!

MT: Jak na początek show, walka była dobra
T: Nie mogę się z tobą nie zgodzić Mike
MT: Już za chwilę zobaczymy walkę Jeff Hardy vs Christian
T: Ale najpierw przenieśmy się na Backstage

Na Backstage widać idącego Edge, jest trochę zdenerwowany, zaczepia go Backstage Worker

BW: Edge, jesteś jakiś zdenerwowany, coś się stało
E: Nie pytaj się, lepiej wskaż mi drogę do szatnii Ceny! i to już
BW: Dobrze, okay. Musisz isć tędy i skręcić w prawo i na drzwiach będzie napis Cena

Edge odpycha pracownika i idzie szybkim tempem do szatnii Ceny

Chwile później...

Edge stoi przy drzwiach, otwiera je i atakuje krzesłem Johna Cene! Później podnosi go i rzuca o ścianę! Wychodzi z szatni razem z Ceną i rzuca nim o automat z piciem! I do tego dokłada Spear! Zadowolony wstaje, pokazuje You Cant See Me do Johna i odchodzi...

MT: Co teraz stanie się z Ceną? Czy będzie wstanie wystąpić w walce wieczoru?
T: Tego nie wie nikt, ale teraz czas na walkę Christian vs Jeff Hardy!

Przed walką, ku zdziwieniu wszystkich, na ring wszedł Shane McDoopa i oznajmił wszystkim że będzie to Climbing Match!

Końcówka....

Christian już wspina się po drabinie, ale Hardy wchodzi na drabinę która stoi obok, zaczynają między sobą wymieniać punche, jeden próbuje zepchnąć drugiego, ale Christian uderza Jeffa, który się odwraca na moment i Christian decyduje się wykonać Inverted DDT ze szczytu drabiny! Obydwoje leżą, a fani są zachwyceni!Komentatorzy krzyczą Oh My God! Po chwili Christian wstaje, zaczyna wspinać się po drabinie, z drugiej strony Hardy doczołguje się i też robi to samo po chwili już są na górze, i znów zaczynają się uderzać i odpychać! Tym razem Hardy uderza głową Christiana o drabinę a on spada na matę, Jeff zastanawia się co robić?! Jednak nie ściąga kontraktu! Staje na drabinie i wykonuje Swanton Bomb! Obydwoje leżą! I nie ruszają się! Ale co to?! To Alberto Del Rio! Wbiega na ring po drabinie i ściąga kontrakt!

MT: Jak to?! Przecież nie był uczestnikiem walki!
T: Nie rozumiem tego!

Del Rio trzyma mikrofon w ręcę i zaczyna mówić:

DL: To jakiś śmiech na sali, że nie byłem w tej walce, tylko jacyś Christian i Jeff! Im esense of exellence...but you already know that! A co do tego że zdecydowałem się wtrącić do tej walki, to po prostu chciałem się nie przemęczać, bo po co? i tak gdybym brał udział w jakieś walce i tak bym ją wygrał, a tak nie stoczyłem walki i do tego przeszedłem do następnej rundy!

MT: No cóż, chyba trzeba przejść do następnej walki
T: Tak, a będzie to Nicho El Millonario vs Evan Bourne!
MT: To będzie Show!

Końcówka....

Psicosis odwraca się, a Bourne podskakuje na linach i wykonuje 720 DDT! Próba pinu ale 2 count! Obydwoje powoli wstają, widać że są zmęczeni, Psicosis widząc Bourne'a który na niego biegnie wykonuje Back Body Drop, wchodzi na narożnik i mamy piękne Moonsault! Psicosis idzie za ciosem, podnosi Bourne i wykonuje piękny German Suplex! Chwilkę później wychodzi na apron i mamy Top Rope Leg Drop! Próba pinu, ale Bourne odkopuje w odpowiednim momencie! Nicho wchodzi na narożnik i szykuje się do Frog Splasha! Ale Evan w porę robi unik! Sam wchodzi na narożnik i wykonuje Shooting Star Press! Ale jednak nie! Psicosis teraz robi unik! obydwoje leżą na macie! W końcu Nicho wstaje, podnosi Evana wykonuje Wheelbarow Facebuster i mamy Psycho Stunner! Pin i 1.2.3!

MT: Świetna walka!
T: Nie ma lepszego słowa aby to określić!
MT: Lepiej dowiedzmy się co będzie z Main Eventem!

Nagle rozlega się theme Shane'a McDoopy, zaczyna mówić:

McDoopa: Skoro John Cena jest kontuzjowany, jednak nie aż tak że nie będzie mógł wystąpić, zostanie dodany jeszcze jeden wrestler do tej walki! A będzie to....Sheamus!

Końcówka walki...

John Cena siedzi w narożniku, Sheamus bierze rozbieg i atakuje go kolanem! Sheamus się odwraca i dostaje Speara od Edge! Edge wychodzi za ring szykuje stół komentatorów do wykorzystania go na kimś, już wiemy na kim! Wyciąga z ringu Johna Cene, ustawia go na stole, wchodzi na ring i wspina się po narożniku, szykuje się do skoku, ale Sheamus chwyta go do od tyłu i wykonuje Powerbomb! Schodzi z ringu, ale tam czeka John Cena! Chwyta go do Attidute Adjusment! Ale jednak Sheamus kontruje uderzeniami w głowę, Cena go puszcza, a Sheamus wykonuje Brouge Kick! Ale od tyłu otrzymuje Chair Shota od Edge! Edge podnosi Cene, opiera go o stół, i chce wykonać Spear! Biegnie, ale Cena podnosi go na barki i wykonuje Attidute Adjusment na stół! podnosi Sheamusa i wrzuca do ringu, wchodzi i próbuje pinu, ale Sheamus w porę odkopuje! Cena zaciąga Sheamusa do narożnika, chwilę później, wychodzi z ringu i wrzuca do niego stół i kubeł na śmieci! Ale to nie wszystko! Wyciąga jeszcze tablicę z drutem kolczastym! ustawia ją na stole, wraca do Sheamusa, ale on wychodzi z War Sword! Ustawia Johna w narożniku sam wchodzi na drugą, potem na trzecią i mamy Superplex na ten stół z drutami! obydwoje leżą, Edge zresztą też, ale Sheamus resztkami sił kładzie rękę na Cenie i mamy pinfall! Wygrywa Sheamus! Niestety kończy się czas antenowy i SuperShow schodzi z anteny!

Offline

 

#2 2011-01-01 22:04:30

Vebe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: SupeShow 11-12-10

hmmm...Gala nie najlepsza nie wiadomo po co używałeś w niektórych momentach angielskiego...Walki o wiele za krótkie aha i jeszcze jedno "To śmiech na sali"powiedział ADR to trochę głupie że Rio mówi tak potocznie oczywiście mi to wisi ale wiesz na normalnej gali by tak raczej nie powiedział.
Ocena-4/6

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bdsczestochowa.pun.pl www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl www.bn.pun.pl www.pokemon-island.pun.pl www.poke-story.pun.pl